دشمن در فضای مجازی بشدت در حال ترور شخصیتهای نظام و سیاهنمایی دستاوردهای انقلاب است

شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی ابتدا ترور شخصیت شد و سپس به شهات رسید

دشمن در فضای مجازی بشدت در حال ترور شخصیتهای نظام و سیاهنمایی دستاوردهای انقلاب است

 

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی جلسه  فعالین فضای مجازی  بسیج  دانش آموزی با حجت الاسلام سلطانی برگزار شد در این جلسه حجت الاسلام سلطانی گفت در آستانه شهادت شهید مظلوم آیت الله بهشتی و هفتاد و دو تن از یاران با وفایش قرار داریم و از 6 الی 12 تیر ماه هفته حقوق بشر امریکایی نام گذاری شده است که این دو مراسم فعالیت بیشتر و گستره در فضای مجازی را می طلبد .

وی ادامه داد شهید بهشتی به این دلیل شهید مظلوم نامیده شد که قبل از شهادش ایشان ترور شخصیت شد  در خاطرات ایشان هم میشنویم که به آیت الله دکتر بهشتی می‌گفتند انحصارطلب، دیكتاتور، مرفه، پولدار، دوستانش دوستانه گفته بودند چرا جواب نمی‌دهی؟ تا كی سكوت؟ می‌گفت مگر نشنیده‌اید قرآن می‌گوید «ان الله یدافع عن الذین امنوا». یعنی وظیفه من این است كه ایمان بیاورم، كار خدا این است كه از من دفاع كند. دعا كن من وظیفه خودم را خوب انجام بدهم. خدا كارش را خوب بلد است. که البته خدا با شهادت در راهش که بالاترین درجه را به او عنایت کرد

وی ادامه داد امروز هم فضای مجازی مسموم است و در باره بزرگان  و شخصیتها به ناحق ترور شخصیت می کنند، به نظام ودستاوردها با سیاهنمایی ظلم می شود و شما فعالین فضای مجازی وظیفه دارید در این ضمیه فعالیت بیشتر کنید وی تاکید کرد فضای مجازی کار جهادی میطلبد و همانطور که ما در جنگ نظامی در هشت سال دفاع مقدس با جوانان عزیز و برومند پیروز شدیم امروز هم باید شما جوانان با کار جهادی در فضای مجازی  پیروز میدان شوید که البته جهادی بزرگ و کاری بزرگ است و اگر بیشتر از جنگ سخت نباشد کمتر نیست و خداوند هم همانطور که در دفاع مقدس ما را یاری کرد در این جنگ بزرگ هم یاری می کند اما باید همت و تلاش ما چندین برابر شود .

وی در ادامه گفت در آستانه هفته حقوق بشر امریکایی قرار داریم آمریکا با اینقدر ظلم و تجاوز و کشتار با کمک رسانه های خود و فضای مجازی ، خود را به عنوان مدافع حقوق بشر معرفی میکند و ما باید با کمک شما جوانان این شیطان بزرگ را رسوا کنیم . امروز حتی در کشور ما با کمک فضای مجازی و دروغ  چهره زشت و پلید منافقین را تطهیر می کنند منافقینی که هزاران انسان بیگناه ایران را به شهادت رسانند و انچنان بیرحم و خشن بودند که انسانها را سلاخی می کردند .

 


خروج