مراسم بزرگداشت شهدای هفتم تير در حرم امام رضا(ع) برگزار شد

ملت ایران در حال شکست دادن قدرتهای شیطانی هستند و در تارخ ساز خواهند شد

مراسم بزرگداشت شهدای هفتم تير در حرم امام رضا(ع) برگزار شد

مراسم سی و هشتمین سالگرد شهدای هفتم تیر ماه و شهادت 72 تن از یاران انقلاب در بمب گذاری دفتر حزب جمهوری اسلامی در رواق امام خمینی(ره) حرم مطهر امام رضا(ع) برگزار شد.
در ابتدای این مراسم که با حضور تولیت آستان قدس رضوی، امام جمعه موقت مشهد مقدس، مسئولان و مدیران استانی، كشوری و لشكری، علما و روحانیون برگزار شد، قاریان بین المللی حرم مطهر رضوی به قرائت قرآن و مداحان و ذاکران در مدح شهدا به مرثیه خوانی پرداختند.
حجت‌الاسلام و‌المسلمین علی سعیدی در این مراسم با اشاره به اینکه در تیرماه سال 1360 اتفاقات سنگینی افتاد، گفت: حادثه ششم و هفتم تیر ماه ترور نافرجام رهبر معظم انقلاب اسلامی و همچنین شهادت آیت‌الله دکتر بهشتی و هفتاد و دو تن از شخصیت‌های برجسته انقلاب و نظام اسلامی حاصل توطئه مشترک خط نفاق و لیبرال داخلی با نظام سلطه و استکبار در یکی از مقاطع و مهم تاریخ انقلاب اسلامی بود.
رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا عنوان کرد: اکنون ملت ایران در منطقه در شرایط عزت و اقتدار بالایی ارزیابی می‌شود، بعد از حمله نیروهای هوا فضا به پرنده بدون سرنشین، پیامدهایی در منطقه مشاهده می‌شود که از برکات و الطاف الهی به ملت ایران است.
وی ادامه داد: پرنده بدون سرنشینی که چندی پیش توسط نیروهای هوافضا سرنگون شد یکی از پرنده‌های پیشرفته و گران‌قیمت آمریکایی‌ها بود و با سرنگونی آن قدرت هوا فضای جمهوری اسلامی ایران به جهان و مستکبران غربی نشان داده شد.
سعیدی ابراز کرد: اختلاف شهید بهشتی با بنی صدر یک موضوع شخصی و سلیقگی نبود بلکه اختلاف اعتقادی و فکری بود و تقابل آنها از نوع یک تقابل ریشه‌ای به‌شمار می‌رفت، همان طور که امام راحل اختلاف فکری و مبنایی با بازرگان داشت.
وی تاکید کرد: از این‌گونه اختلافات در تاریخ بسیار وجود دارد، همان‌طور که یزید با امام حسین(ع) اختلاف مبنایی و فکری داشت.
رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا ادامه داد: آیا ولایت فقیه وصل به امامت است و دینداری حداقلی یا حداکثری مبنای اختلافات بنی صدر با شهید بهشتی بود.
وی تصریح کرد: آمریکا اکنون جرأت نکرده به صورت مستقیم وارد جنگ با ایران شود، حتی با اینکه پرنده بدون سرنشین آنها نیز سرنگون شد باز هم ارتش آن ها که ادعای جهانی دارد جرأت حمله را نکرد.
حجت الاسلام سعیدی با اشاره به اینکه «تضاد اعتقادی» علت عدم سازش ما با آمریکاست و تا زمانی که مسلمانیم آمریکایی‌ها با ما دشمن خواهند بود، تاکید کرد: امروز ملت ایران قدرت آمریکا را منزوی و چهره او را در برابر جهانیان متزلزل کرده است.
وی افزود:  از زمان خلقت بشر همیشه تقابل بین خوب و بد بین مظلوم و ظالم بین شیطان پرستان و خدا پرستان  وجود داشته است و اکنون هم وجود دارد  و امروز ملت ایران به دنبال عزت، استقلال، رشد و پیشرفت ملی است ولی آمریکایی‎ها می‌خواهند بر کشور ما سلطه کنند امروز قدرت شیطان و شیاطین دست و کمک آمریکاست البته یَدُ اللَّهِ فَوْقَ أَیْدِیهِمْ  و ملت ایران انشاالله با صبر و مقاومت و تلاش قدرت شیاطین بزرگ را در هم خواهند شکست و در تاریخ ثبت خواهد شد ..


خروج