1399/04/05

برنامه های ویژه هفته بازخوانی و حقوق بشر امریکایی در خراسان رضوی اعلام شد

برنامه های هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی اعلام شد

برنامه های ویژه هفته بازخوانی و حقوق بشر امریکایی در خراسان رضوی اعلام شد

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ویژه برنامه های ستاد هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی به شرح ذیل اعلام شد

-    با عنایت به افزایش شمار مبتلایان به کرونا در شهرمقدس مشهد و وضعیت قرمز، لذا مراسم بزرگداشت شهدای والامقام هفتم‌تیر در روز شنبه7/4/1399 با قرائت‌قرآن، مداحی و سخنرانی حضرت آیت ا... علم‌الهدی نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه مشهدمقدس و بدون حضور مردمی در رواق امام رواق خمینی‌«ره» حرم مطهر‌رضوی از‌ساعت18 الی20 ازطریق استودیویی رضوی(سایت TV.razavi.ir) و پخش همزمان از بلندگوهای حرم مطهر و صدا و سیمای خراسان رضوی برگزار خواهد شد، همچنین پس از نمازمغرب و عشاء نیز برنامه پرسمان ویژه هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی با حضور ایشان ادامه خواهد داشت.

ویژه برنامه "ترور نافرجام" در روز جمعه ششم تیرماه سالروز ترور نافرجام مقام معظم رهبری‌مدظله‌العالی در ساعت 19 بدون تجمع زائرین، به‌صورت استودیویی از سایت TV.razavi.ir  و پخش از بلندگوهای حرم مطهر رضوی برگزار و حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای رجایی‌خراسانی سخنرانی خواهند نمود.

- شهرستانهایی که ستاد ملی مبارزه با کرونا سفید اعلام نموده و نماز جمعه برگزار می‌گردد، مراسم ویژه در روزهای جمعه و شنبه 6 و 1399/4/7 با رعایت‌کلیه مسائل بهداشتی و فاصله اجتماعی برگزار خواهد شد.

-  با هماهنگی آستان قدس رضوی و مرکز رسیدگی به امور مساجد استان، مراسم مذهبی دعای کمیل و دعای ندبه مورخه 5 و 6 تیرماه در حرم مطهر رضوی و مساجد سطح استان با رعایت‌پروتکل‌های بهداشتی ستاد ملی ‌مقابله با کرونا-یادبود شهدای ترور کشور خاصه شهیدان سپهبد صیادشیرازی و شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار و سخنرانان مراسم نسبت به روشنگری آحاد جامعه از جنایات ‌آمریکا و منافقین و تحلیل بیانات رهبرمعظم انقلاب اسلامی‌مدظله‌العالی افاضه خواهند نمود.

در شهرستانهای مشهد، نیشابور و تربت‌جام برنامه دیدار مسئولین با خانواده های شهدای هفتم تیر با حضور مسئولین شهرستان برنامه‌ریزی و انجام می شود.

-  برگزاری نمایشگاه شهدای ترور توسط حوزه بسیج شهدای شهرداری مشهد با همکاری بنیاد هابیلیان در عرصه میدان شهدای مشهد از جنایات آمریکا و منافقین (با حضور راوی در محل نمایشگاه) از 6 الی 12 تیر صبح و عصر دایر می‌باشد.

-   مستند "پیش‌بینی" توسط اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، در رابطه با پیش‌بینی‌های حضرت امام خمینی«ره» و مقام معظم رهبری‌مدظله‌العالی در رابطه با افول آمریکا تهیه و در مرحله پایانی تدوین است که در این هفته از صدا وسیمای استان پخش خواهد شد. همچنین مستند "زمانی برای تولد-زمانی برای مرگ"  هم که قبلاً تهیه شده، بازپخش می شود.

-   اداره کل آموزش و پرورش استان نسبت به برگزاری مسابقه پیرامون این ایام و ارسال ویدیو کلیپ در کانال‌های فضای مجازی ویژه جامعه دانش‌آموزی استان شامل: ایران پرورش- قرآن، عترت و نماز- و تلوزیونی اینترنتی اقدام می نماید.

-   مرکز آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد نسبت به اجرای سرود در میادین شهید صیاد شیرازی و شهید سلیمانی(شهدای ترور) در این هفته پس از نماز مغرب و عشاء اجرای برنامه خواهند داشت.

-   برگزاری مسابقات فرهنگی و کتابخوانی در فضای مجازی، توسط معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، شهرداری مشهد و اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار می‌شود.

-    پنج طرح پوستر به همین مناسبت تهیه ، و در محل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی آماده توزیع می باشد. 


خروج