1399/06/20

تجمع محکومیت هتک حرمت به ساحت مقدس قران کریم و پیامبر رحمت برگزار می گردد

تجمع محکومیت هتک حرمت به ساحت مقدس قران کریم و پیامبر رحمت بعد از نماز مغرب و عشا برگزار می گردد

تجمع محکومیت هتک حرمت به ساحت مقدس قران کریم و پیامبر رحمت برگزار می گردد

 

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی اطلاعیه ای بمناسبت هتک حرمت به ساحت مقدس قران کریم و پیامبر رحمت صادر کرد متن اطلاعیه بدین شرح می باشد :              

بسـم ا... الـرحمـن الـرحیـم

    اطلاعیه

سیاستهای عمیقاً ضدِاسلامی صهیونیست‌ها ودولتهای استکباری، عامل این‌گونه حرکتهای دشمنانه است که هر چند یک بار به روز می‌شود.

مقام معظم رهبری حضرت آیت ا... العظمی خامنه ای«مدظله‌العالی»

 

سردمداران استکبار جهانی هر از چند گاهی با توهین به مقدسات مسلمین احساسات جهان اسلام راجریحه دارمی‌سازند. این اقدام سخیف نه تنها از محبوبیت پیامبراکرم(ص) و جاذبه اسلام نخواهد کاست بلکه نشانه ضعف، زبونی و درماندگی مستکبران و عوامل آنان است و نفرت پیروان ادیان توحیدی و مسلمانان را از آنان افزایش خواهد داد.

نظر به اهانت نشریه ضدتوحیدی فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام(ص) و حمایت سخیف سردمداران فرانسه به بهانه آزادی بیان – بدینوسیله از مردم انقلابی و ولایتمدار مشهدمقدس، علمای اعلام و روحانیت معظم، خانواده معظم شهدا و ايثارگران، دانشگاهيان، فرهنگیان، اصناف، هیئات مذهبی و بسیجیان عزیز دعوت مي‌شود با رعایت شیوه‌نامه‌ها و اصول بهداشتی، فردا پنجشنبه20 شهریورماه همزمان با اقامه نماز مغرب و عشاء در صحن مسجد جامع گوهرشاد حرم‌ مطهر رضوی اجتماع‌ نموده و این اقدام ننگین ضدِانسانی و ضدِتوحیدی را محکوم نموده و در پایان از بیانات حضرت آیت ا... اعرافی مدیر محترم حوزه‌های علمیه بهره مند خواهیم شد.

 

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی

 

 


خروج