مقام معظم رهبری با شجاعت و درایتی که دارند باعث افتخار اسلام و ایران هستند / مسئولان به فکر مشکلات مردم باشند

ایشان از موضع قدرت با آمریکا برخورد کردند و معنای ذلت را به آمریکا چشاند و به مردم ایران عزت داد و خلف صالح و شایسته حضرت امام خمینی(ره) است.

مقام معظم رهبری با شجاعت و درایتی که دارند باعث افتخار اسلام و ایران هستند / مسئولان به فکر مشکلات مردم باشند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، آیت الله احمد جنتی در همایش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در مشهد مقدس گفت: در آفرینش آسمان و زمین و مخلوقات خداوند تفکر کنید، زیرا درک آثار و حکمت آفرینش های خدا، بالاترین عبادت است و آیاتی برای خداشناسی است و هدفمند بودن خلقت و تفکر در مخلوقات خداوند برای بندگان شایسته واجب است.

نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به دیدار نخست وزیر ژاپن با مقام معظم رهبری گفت: ایشان از موضع قدرت با آمریکا برخورد کردند و فرمودند که ترامپ ارزش اینکه به او پیامی بدهیم ندارد. ایشان معنای ذلت را به آمریکا چشاند و به مردم ایران عزت داد و خلف صالح و شایسته حضرت امام خمینی(ره) است.

رئیس مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: ما باید به خودمان افتخار کنیم. در دنیا هیچ کس جرأت چنین کاری را ندارد و بازتاب این سخنان در دنیا منتشر می شود و آثار مثبتی برای ملت ایران دارد.

آیت الله جنتی اظهار داشت: شاید برخی تصور کنند با برقراری رابطه با آمریکا، مشکلات اقتصادی و تحریم ها کم می شود، ولی باید بدانیم که مذاکره با آمریکا مشکلی را حل نمی کند. آنها تا ما از دین و مذهب خود دست بر نداریم، دست از سر ما بر نمی دارند.

وی تاکید کرد: آنها می خواهند ما دست از اهداف و ارزش های خود برداریم و فعالیت های هسته ای خود را متوقف کنیم و قدرت دفاعی خود را از دست بدهیم. آنها می گویند شما نباید از نیروهای مقاومت و حزب الله حمایت کنید و آنها را تروریست می دانند و اتنظار دارند اسرائیل را به رسمیت بشناسیم تا اسرائیل در منطقه آزاد باشد.

آیت الله جنتی متذکر شد: بنابراین مذاکره با آمریکا به معنای تسلیم شدن و از دست دادن همه دستاوردهای انقلاب است ما باید این را بفهمیم و به دیگران انتقال دهیم تا مردم این مسائل را بدانند.

دبیر شورای نگهبان خطاب به مسئولین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در سراسر کشور اظهار داشت: مطالبات و فرمایشات مقام معظم رهبری باید به طور مرتب، تابلو و نقشه راه شما باشد و در مورد آنها فکر کنید و آثار و برکات آن را به مردم منتقل کنید.

آیت الله جنتی اضافه کرد: خدا به ما قدرت داده و 40 سال انقلاب اسلامی ما را از همه بلاها حفظ کرده است در حالی که هیچ کس این استقامت و استمرار را باور نمی کرد و دشمنان به شکل های مختلف در صدد براندازی نظام اسلامی بودند. اما خداوند این انقلاب را حفظ کرد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: ما مردم را داریم، اول خدا و بعد بنگان خدا، این انقلاب را حمایت و حفظ کردند. مردم نظام را  پشتیبانی کردند در راهپیمایی ها شرکت کردند و در مقابل آمریکا و استکبار ایستادگی کردند.

رئیس مجلس خبرگان رهبری افزود: ما باید قدر این مردم و انقلاب را بدانیم و با توکل به خداوند و کمک مردم مؤمن می توانیم همه کارها را انجام دهیم و موفق شویم.

وی در ادامه خطاب به مسئولین کشور گفت: برای رفع مشکلات اقتصادی مردم، معیشت و بیکاری جوانان باید تلاش کنید.

آیت الله جنتی متذکر شد: این مشکلات باید حل شود و نسل جوان و دلسوز و انقلابی باید فرصت و مجال داشته باشند تا با توکل و یاری خداوند این مشکلات را حل کنند.

وی تصریح کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از نهادهای انقلابی است که توانسته با وجود کمبود امکانات، نیروهای انقلابی را دور هم جمع کند و با رعایت بی طرفی سیاسی و جناحی، برای آماده کردن زمینه حضور مردم در مراسم و به صحنه آوردن مردم، اقدامات موثری را انجام دهد و امروز با یاری خداوند متعال به جایگاه و نقطه قابل قبولی رسیده است و به نظام و انقلاب خدمت می کنند.


خروج