1398/09/09

بزرگداشت سالگرد شهادت آیت‌الله مدرس(ره) برگزار می‌شود

هشتاد و دومین سالگرد شهادت آیت‌الله مدرس(ره) با سخنرانی تولیت آستان قدس رضوی برگزار می‌شود.

بزرگداشت سالگرد شهادت آیت‌الله مدرس(ره)  برگزار می‌شود

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی  به نقل از تسنیم مراسم بزرگداشت هشتاد و دومین سالگرد شهادت آیت الله مدرس(ره) در جوار بارگاه این عالم ربانی در کاشمر برگزار می‌شود.

وی افزود: این مراسم، 11 آذر، ساعت 10 صبح با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی و جمعی از مدیران فرهنگی شهرستان کاشمر برگزار خواهد شد.

مدیرعامل موسسه بقاع متبرکه و اماکن مذهبی آستان قدس رضوی با اشاره به رونمایی از پوستر جشنواره شعر رضوی در این مراسم افزود: علاقمندان به شرکت در این جشنواره تا سه ماه فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند.

وی عنوان کرد: در حاشیه مراسم بزرگداشت هشتاد و دومین سالگرد شهادت آیت‌ الله مدرس(ره)، کارگاه‌های زنده خوشنویسی، نقاشی و طراحی با مضامین زیارتگاه و چهره شهید مدرس(ره) با حضور هنرمندان برجسته استان خراسان رضوی و شهرستان کاشمر برپا می‌شود.

سیدنژاد یادآور شد: آیت‌الله سید‌حسن مدرس فقیه مجاهد، عالم پرهیزگار و یکی از چهره‎های درخشان تاریخ تشیع است که در دهم آذر سال 1316 توسط ماموران رضاخان به شهادت رسید. زیارتگاه این شهید والا مقام در کاشمر به همت آستان قدس رضوی به یک قطب بزرگ فرهنگی تبدیل شده که همه روزه میزبان خیل عظیم علاقه‌مندان به راه و اندیشه این شهید است.


خروج