1398/11/24

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان از عزم آنها در تداوم انقلاب دارد

باید آموزش و پرورش در کتب آموزشی، حقایق انقلاب را به درستی برای نسل جوان تبیین کند

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان از عزم آنها در تداوم انقلاب دارد

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی  مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در شهرستان گناباد برگزار گردید در این راهپیمایی عظیم مردم شهرستان گناباد بار دیگر حمایت همه جانبه خود را از ارمانهای انقلاب اسلامی به رخ کشیدند در این مراسم سردار سیدمحمد باقرزاده، فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در اجتماع پایانی راهپیمایی ۲۲بهمن در گناباد اظهار کرد: گام‌های استوار مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن در سراسر کشور، در حقیقت نشانه‌ای از جنس گام‌های اولیای خدا و عزم استوار آنها در مسیر تداوم انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه امروز در سراسر کشور پیوند بزرگی بین مردم و انقلاب ایجاد شد، عنوان کرد: حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گام‌هایی برخاسته از جنس شعور، پیمان با امام(ره)، بیعت دوباره با مقام معظم رهبری و حق‌شناسی نسبت به سردار سلیمانی است.

باقرزاده تصریح کرد: این گام‌ها پیام‌هایی دارد برای دوستان و دشمنان، که انقلاب زنده و پویا و بارزترین پیام آن، استقامت شما برای اخراج آمریکایی‌ها از منطقه است.

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح، شهید حاج قاسم سلیمانی را مصداق کامل «اشداء علی الکفار و رحماء بينهم» عنوان و ابراز کرد: شهید سلیمانی هرجا که می‌رفت، در هدف دشمن بود و دشمنان به دنبال از بین بردن او بودند و طبق فرمایش رهبری، ایشان شهید معرکه بودند.

وی شهادت سردار سلیمانی را موجب تحول روحي در نونهالان انقلاب دانست و بیان کرد: باید آموزش و پرورش در کتب آموزشی، حقایق انقلاب را به درستی برای نسل جوان تبیین کند.

باقرزاده از انقلاب به عنوان یک رود خروشان یاد کرد و افزود: عده‌ای دارند در بین مردم و جوانان کارنامه سیاه  پهلوی را بزک کنند که باید در آنها تغییر نگرش ایجاد شود که این تغییر بدون تفسیر درست محقق شدنی نیست و در گام دوم انقلاب، این تفسیر به درستی بیان شده است.

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه باید در همه مسائل کشور، مقاومت سرلوحه قرار بگیرد، گفت: اگر عده‌ای هنوز اقتصاد مقاومتی را قبول ندارند این است که آن را باور ندارند و دل در گرو بیرون از کشور دارند و ضروری است تا تفکر و مدیریت جهادي و انقلابی سرلوحه کار مسئولین قرار گیرد.

وی مایوس کردن دشمن از میل به جنگجویی را از جمله پیام‌های حضور مردم در راهپیمایی عنوان کرد و افزود: ما باید در همه زمینه‌ها قوی شویم و ساختارهای کشور را مهیا کنیم، اگر ما به توان علمی لازم نرسیم باید همه ملزوماتمان را از خارج وارد کنیم.

باقرزاده خاطرنشان کرد: پیام دیگر این جمعیت‌های باشکوه به مسئولین است که به آنها می‌گویند دل به کار در داخل ببندید و دل به دشمنان ایران نداشته باشید.

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح، انتخابات را حق مردم بیان کرد و گفت: در انتخابات باید بدون توجه به شانتاژهای رسانه‌ای، براساس مطالبه مقام معظم رهبری انتخاب درستی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه شرکت در انتخابات مشروعیت نظام را می‌رساند، افزود: تنها شرکت کردن در انتخابات مهم نیست و صحت عمل هم لازم است و از این‌رو باید انتخاب دقیقی انجام دهیم.


خروج