1399/04/05

اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به مناسبت هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی

خروجی حقوق بشر آمریکایی چیزی جز جنایات خائنانه، آدم کشی و خفه کردن صدای مظلومان نیست

اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به مناسبت هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی

 

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی به مناسبت هفته بازخوانی  و افشای حقوق بشر آمریکایی اطلاعیه ای صادر کرد متن اطلاعیه بشرح ذیل می باشد        

  باسمه تعالی

 

این را کراراً گفته ‏ام که مرحوم آقای بهشتی در این مملکت مظلوم زیست. و آنچه که من راجع به ایشان متاثر هستم، شهادت ایشان در مقابل او ناچیز است و آن مظلومیت ایشان در این کشور بود.                                             بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی«ره»

 

آمریکایی‌ها حق ندارند نام حقوق بشر را بر زبان جاری کنند. کسانی که لکه ننگ کارهایی از قبیل زندان گوانتانامو و ابوغریب و ... روی پیشانی آنهاست.  این‌ها وقاحت دارند که باز هم از حقوق بشر حرف می‌زنند.

مقام معظم رهبری حضرت آیت ا... العظمی‌خامنه‌ای‌ مد ظله ‌العالی

 

واقعیات حقوق بشر آمریکایی، حوادثی است که این روزهای در شهرها و ایالت‌های مختلف آمریکا در حال ظهور است،  بروز واقعیت‌های پنهان شده سردمداران مستکبر آمریکا و صهیونیست بین‌الملل.  چرا که نشان داد خروجی این حقوق بشر چیزی جز جنایات خائنانه، آدم کشی و خفه کردن صدا مظلومان نیست. و آزادگان جهان فهمیدند که دفاع آمریکا از حقوق بشر، منافقانه و مبتنی بر منافع اوست و اگر جنگ و تحریم و شکنجه در خدمت منافع این کشور باشد مشروع است.

ملت ایران در طول سالهای مبارزه و پس از پیروزی انفلاب اسلامی، بیش از ۱۷ هزار شهید ترور تقدیم اسلام و انقلاب نموده، ترور شخصیت‌های تراز اول کشوری رئیس‌جمهور و نخست وزیر، رئیس دستگاه قضا شهید مظلوم آیت ا... دکتر بهشتی«ره» و 72 تن از یاران انقلاب، عالمان دینی، ائمه جمعه، پاسداران، بازاریان و همچنین ترور نافرجام مقام معظم رهبری‌»مدظله‌العالی»، گوشه ای از جنایت‌های حامیان حقوق بشری آمریکا در ایران است.

برهمین اساس موضع ما در ارتباط با آمریكای جنایتکار همان موضع حضرت امام«ره» ومقام معظم رهبری‌مدظله العالی است که آمریكا شیطان بزرگ و عامل اصلی خیانت‌ها و جنایات به ملت ایران و جهان است و زیربنای نظام اسلامی تسلیم‌ناپذیری در مقابل آنان و حمایت از مستضعفان است.

ضمن گرامیداشت هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی"که از ششم تیرماه با ترور نافرجام رهبرمعظم انقلاب اسلامی در سال1360، هفتم تیر ماه سال1360 انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی و شهادت شهید مظلوم آیت ا... دکتربهشتی«ره» و 72تن از یاوران انقلاب، هشتم تیر سال1360 ترور شهید محمد کچویی رئیس زندان اوین و بمباران سردشت توسط رژیم بعثی عراق، یازدهم تیرماه ترور شهید آیت‌ا... صدوقی نماینده حضرت امام«ره» و امام جمعه یزد، دوازدهم تیرماه سقوط هواپیمای مسافربری ایران توسط ناو هواپیمابر آمریکایی است"، باطلاع می رساند مراسم سی و نهمین سالگرد فاجعه تروریستی هفتمتیر و شهادت مظلومانه 72 تن از یاران صدیق و وفادار امام راحل«ره» و سید شهیدان انقلاب اسلامی آیتا... دکتربهشتی«ره»، در روزشنبه1399/4/7 ازساعت18 الی20 به‌صورت استودیویی از سایت TV.razavi.ir و پخش همزمان از بلندگوهای حرم مطهر و صداوسیمای خراسان‌رضوی با سخنرانی حضرت آیت‌ا... علم‌الهدی نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه مشهدمقدس برگزار خواهد شد، همچنین پس از نمازمغرب و عشاء نیز برنامه پرسمان ویژه هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی با حضور معظم‌له ادامه خواهد داشت.

 

شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي خراسان رضوی

 


خروج